Skandal nad skandalima! Jokić izbačen sa meča, ni rivalima nije bilo jasno šta sudije pokazuju! (VIDEO)

13.12.2023

07:10

0

Autor: A. S.

Tortura prema najboljem igraču lige se nastavlja

Nikola Jokić - Copyright Printscreen/Twitter/awfulannouncing

Nepravda prema Nikoli Jokiću i suđenje koje ne zadovoljava kriterijume NBA lige, se nastavljaju. Nakon što je nedavno isključen sa meča zbog dve tehničke greške, sada se ta situacija ponovila, a u dvorani nikome nije bilo jasno šta je stvarni razlog.

Na oko minut do kraja prvog poluvremena meča između Čikago Bulsa i Denvera, u momentima kada je Nikola bio u napadu i igrao jedan na jedan sa Nikolom Vučevićem, uputio je šut, ali lopta nije ušla u koš.

Dok se vraćao na polovinu koju Nagetsi brane, Jokić je nešto dobacio sudiji, koji je istog trenutka pokazao da je izbačen.

Nikome nije bilo jasno šta se dešava, čak su negodovali i navijači domaćeg tima.

- Ovo je potpuno preterano. Navijači nisu došli da gledaju sudije, nego dvostrukog MVP-ja - rekli su komentatori ovog meča.

Sama utakmica je ostala u drugom planu, a aktuelni šampioni su na kraju upisali pobedu rezultatom 114:106. Jokić je do momenta izbacivanja imao 4 poena, 9 skokova i 6 asistencija.