22.02.2021

16:11 >> 16:22

0

Bez remija na četiri superligaške utakmice

Odigrane su četiri superligaške utakmice danas i nijedna od nih nije završena remijem. Po dve pobede ostvarili su domaći i gostujući timovi.

Rad je slavio na “krovu” – 0:1 (0:1). Jedini gol postigao je Karaklajić u 38. minutu. Voždovac je imao više lopte u posedu, stvorio je više šansi, ali nije uspeo da zatrese mrežu rivala.

Javor je odbranio domaći teren. U Ivanjici su savladali Novi Pazar – 1:0 (0:0). Strelac jedinog pogotka bio je Ilić u 52. minutu. Posao gostima je bio zantno otežan kada je Mjić u 47. dobio drugi žuti karton.

TSC je opravdao ulogu favorita. Rutinski su izašli na kraj sa Bačkom – 3:0 (3:0). Ptanje pobednika rešeno je već u prvom poluvremenu. Stanojev je doneo prednost domaćinu u 18. minutu, da bi Zec sa dva brza gola, prvo u 40, pa u 41. minutu rešio svaku dilemu.

Radnički iz Niša je u Šapcu došao do tri boda i tako prekinuo loš niz od dva poraza. Bili su bojli od Mačve – 0:2 (0:1).