KRAJ: Partizan nadoknadio zaostatak i slavio protiv Mačve (VIDEO)

15:30 >> 17:59

0

Crno-beli pobedili u Šapcu

Copyright Promo/FK Partizan/M.Todorović

Nastavljene su superligaške obaveze za fudbalere Partizana. Odigrali su novi meč u domaćem šampionatu. Gostovali su ekipi Mačve.

Nadoknadili su gol zaostatka i slavili u Šapcu – 1:2 (1:1).

Domaći tim je poveo preko Kneževića na startu meča, Asano je u završnici prvog dela izjednačio, a Marković je po povratku sa pauze postigao gol za tri boda.

Pulene Aleksandra Stanojevića sada očekuje nekoliko dana odmora i pripreme za polufinale Kupa i okršaj sa Vojvodinom.

Dešavanja sa meča ste mogli da pratite na portalu „24sedam“.

Igralo se tri minuta u nadoknadi. Nije bilo promene rezultata. Partizan je slavio.

85′ – POKUŠAJ IZ PREKIDA

Pokušao je Paritzan iz prekida, posle kornera, ali je domaći tim otklonio opasnost.

75′ – NEMA PENALA

Mladi Jović je pao u kaznenom prostoru, sudija mu je pokazao da ustane i da nema govora o penalu.

73′ – JOJIĆ U IGRI, PAPIRIĆ ZA SUMU

U igru je ušao Jojić umesto Lazara Pavlovića. Odmah je otišao i dao papirić sa instrukcijama za Sumu koji je potom taj papirić stavio u usta… Veoma zanimljiva situacija na terenu. Kasnije je utvrđeno da je to ustvari bila hrana i da je tada Suma zbog posta i Ramazana mogao nešto da pojede.

70′ – SUMA

Posle malo “praznih minuta” je viđena prva šansa. Velika greška odbrane domaćina i klizanje Sladojevića, Suma je ostao sam, gađao je dalji ugao i poslao loptu pored stative.

68′ – SLABIJI TEMPO

Posle gola Partizana je tempo značajno opao. Nema prilika ni na jednoj strani terena.

62′ – NOVE IZMENE STANOJEVIĆA

Napravio je Stanojević još dve izmene, izašli su Natho i Marković, ušli su Jović i Suma.

56′ – PARTIZAN VODI

Sjajan potez Natha koji je pronašao Lazara Markovića, on je napravio sjajnu fintu, obišao golmana i smestio loptu u mrežu.

48′ – DOBAR POKUŠAJ STEVANOVIĆA

Odlično je Stevanović izveo slobodan udarac u 48. minutu, Gordić je uspeo, uz dosta problema, da zaustavi šut. Usledio je korner, Holender je glavom šutirao pored gola.

46′ – DUPLA PROMENA STANOJEVIĆA

Uveo je Stanojević u drugom poluvremenu u igru Holendera i Filipa Stevanovića, izašli su Štulić i Asano.

45′ – POLUVREME

Još jedan sjajna šansa za Partizan i nova dobra intervencija Gordića posle šuta Natha. Štulić je dobio žuti karton zbog nesmotrenog starta. Na poluvremenu je nerešeno – 1:1.

43′ – ASANO ZA 1:1

Pronašao je Partizan ključ za odbranu domaćeg tima. Dobra akcija, malo sreće i Asano koji je ostao potpuno sam na drugoj stativi i lako to rešio.

37′ – OFSAJD

Našao se Štulić u izglednoj situaciji, ali je linijski sudija podigao zastavicu zbog ofsajda.

31′ – LOŠ PRIJEM ASANA, PA PONOVO GORDIĆ

Imao je Asano priliku da izađe u situaciju jedan na jedan, ali je loše primio loptu. Usledila je odlična prilika za GOrdića, šutirao je iskosa, gađao dalji ugao, Gordić je ponovo intervenisao.

28′ – UMALO 2:0!

Brza kontra domaćeg tima, prebačena lopta na drugu stranu, situacija jedan na jedan Subotića i Stojkovića i maestralna intervencija golmana gostiju, zatim je posle šuta Kneževića Zdjelar bio na pravom mestu i sprečio gol.

20′ – NASTAVLJA SE PRITISAK

Partizan ima loptu u svom posedu, ređaju se napadi, šutevi, ali mreža domaćina i dalje miruje.

12′ – PONOVO GORDIĆ

Odličan šut Asana, još bolja intervencija golmana Gordića. Zahvaljujući njemu domaći tim i dalje ima prednost.

9′ – VELIKA ŠANSA ZA PARTIZAN

Gužva u kaznenom prostoru Mačve, nekoliko dobrih šansi za Partizan, ali je domaći tim uspeo da se odbrani. Gordić je sjajno intervenisao, posebno posle dobrog šuta Štulića.