Voša do boda i pored dva crvena kartona, Pazar promašio pobedu u poslednjim sekundama

18.12.2021

14:45

0

Kod gostiju isključeni su Mrakić i Nešković

20211207ivVozdovacVojvodina24 - Copyright MN Press

Borila se Vojvodina hrabro, dobila dva crvena kartona na gostovanju Novom Pazaru, ali je na kraju izvukla bod u okviru Superlige Srbije - 1:1 (0:0).

To znači da Lale jesenji deo sezone završavaju bez pobede, ali na četvroj poziciji tabele Superlige.

Đorđevićev sastav ostao je sa igračem manje već u 8. minutu. Momčilo Mrkaić isključen je posle nesportskog starta nad Vahidom Zimonjićem, što je značajno poremetilo dalje planove gostiju iz Novog Sada. Ipak, oni su prvi stigli do vođstva.

Strelac je bio Nebojša Bastajić u 58. minutu posle velike gužve u kaznenom prostoru domaćina, ali je Novi Pazar do izjednačenja stigao samo osam minuta kasnije preko Luke Ratkovića.

Dodatni elan Novom Pazaru dao je drugi žuti karton Mihajla Neškovića u 72. minutu. Tada je Voša ostala sa dva igrača manje.

Domaćin je napadao, stvorio je dobre prilike u poslednjim minutima, ali nije uspeo do tri boda.