Greška golmana Radnika za očigledan penal nad Erakovićem! Pogledajte kako je Zvezda došla do vođstva protiv Radnika (VIDEO)

13.12.2021

18:05

0

fkcz5 - Copyright MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde vode u meču 20. kola protiv Radnika golom Aleksandra Katajia u 36. minutu iz penala.

Akcija kod vodećeg gola trajala je dugo, da bi se završila ubacivanjem Bena za natrčalog štopera Erakovića. Lopta je već bila odmakla u gol-aut, ali je golman gostiju Ranđelović štiteći prostor pokupio i mladog defanzivca.

Sudija Maksimović u prvom trenutku nije želeo da dosudi penal, ali je na intervenciju VAR sobe pogledao snimak i onda je promenio mišljenje o situaciji. Kataji je preuzeo odgovornost i sa bele tačke doneo prednost 1:0.

Samo pet minuta kasnije isti igrač je imao priliku ponovo sa 11 metara da savlada Ranđelovića, ali njegov penal je završio preko prečke.