15:12

0

Tim iz Bačke Topole ubedljiv na gostovanju u Kragujevcu

20211024npTSC3 - Copyright MN Press

Nije mnogo vremena trebalo Žarku Lazetiću da „zategne“ TSC. Posle smene Mladena Krstajića i serije loših rezultata, tim iz Bačke Topole je krenuo uzlaznom linijom i treći uzastopni meč završio neporažen.

Posle slavlja u Kupu protiv Kolubare (2:1) i remija s niškim Radničkim (1:1, oba meča kod kuće), TSC slavio ubedljiv trijumf na gostovanju u Kragujevcu – 3:0.

Gosti su poveli u 27. minutu, Stanojlović je dobio loptu na levoj strani, sjajno centrirao a na pravom mestu našao se Vukić i glavom  poslao loptu u mrežu.

U 56. minutu Varga je postigao pogodak, ali je on poništen zbog ofsajda. U 72. minutu Milićević je uputio centaršut sa desne strane, a najviši u skoku bio je Banjac za 0:2.

Igrao se 80. minut kada je Banjac izveo korner, a Vukić baš kao u prvom delu glavom matirao golmana Lukića. TSC je tako ostvario sedmu  pobedu u prvenstvu i nalazi se na šestom mestu, dok je ekipa Zorana Milinkovića doživela 12. poraz i ima 16 bodova, jedan više od  poslednjeplasiranog Novog Pazara.