"Srpski" Torino ispustio pobedu! Posle 2:0 i crvenog kartona, sve je krenulo nizbrdo (VIDEO)

02.12.2021

19:30

0

Odigran meč 15. kola Serije A

Tan2021-12-2_194343491_0 - Copyright Tanjug/Fabio Ferrari/LaPresse via AP

Torino je propustio šansu da na tabeli Serije A prestigne Empoli. "Bikovi" su u utakmici 15. kola italijanskog šampionata imali prednost od 2:0, ali je na kraju bilo 2:2.

Poveo je domaćin golom, snalažljivog Tomasa Pobeđe u desetom minutu, a samo pet minuta kasnije bilo je i 2:0 posle pogotka Marka Pjace. Hrvat je uzeo loptu na levoj strani, a zatim ušao u kazneni prostor. Ispred njega su bila četvorica protivničkih igrača, ali je lopta završila na željenom mestu.

Od 32. minuta, Torino je igrao bez Vilfreda Singa koji je kao poslednji igrač odbrane napravio prekršaj za crveni karton. Odluka o isključenju je doneta posle konsultacije sa VAR sobom.

Samo dva minuta kasnije, posle kornera Simone Romanjoli je glavom poslao loptu u mrežu Vanje Milinković-Savića. Srpski golman još jednom je kapitulirao i 72. minutu, kada se u strelce upisao Andre la Mantija. I ovaj gol je postignut glavom, posle centaršuta se leve strane.