Nova iznenađenja u Kupu Srbije: Rad i Loznica izbacili superligaše, Vukić ulepšao Lazetićev debi

01.12.2021

15:05

0

Ostale su još četiri utakmice osmine finala

20210505mmDjoric - Copyright MN Press

Poznata su još tri učesnika četvrtfinala Kupa Srbije. To su Rad, Loznica i TSC.

Građevinari“ su na Banjici pobedili Napredak, a jedini gol dao je Nikola Đorić u 19. minutu. Tako je član Prve lige Srbije napravio iznenađenje pobedivši petoplasirani tim Superlige.

Iznenađenje je priređeno i u Surdulici. Loznica je sa 2:1 kao gost eliminisala Radnik. Podsetimo, Lozničani su već izbacili jednog superligaša, ekipu Čukaričkog.

U Bačkoj Palanci odigrana je utakmica između dva člana elitnog ranga, a slavio je domaćin rezultatom 2:1. Oba gola za tim koji je preuzeo Žarko Lazetić dao je Stefan Vukić, u 23. i 66. minutu. Poraz je samo ublažio Uroš Đuranović u 74.

U nastavku dana igraće još i Dubočica i Partizan, a za sutra su zakazana još dva duela, Novi Pazar - OFK Bačka i Javor - Vojvodina. Utakmica Crvene zvezde i niškog Radničkog biće odigrana u nekom drugom terminu.