Kad Ronaldo kritikuje, sve se trese! Pojavio se snimak haosa koji je napravio u svlačionici (VIDEO)

0

Klip je snimljen dok je Portugalac još bio u Juventusu

2021-11-26_125704 - Copyright Printscreen/YouTube/MI COLOMBIA TV

Kristijano Ronaldo je poznat kao čovek koji ne voli da gubi, ali i kao neko ko voli da sve bude savršeno. Koliko može da bude "nezgodan" svedoči i snimak koji se pojavio na društvenim mrežama.

Reč je o dešavanjima dok je Portugalac igrao za Juventus, i to u osmini finala, u Ligi šampiona. Porto je u prvoj utakmici pobedio sa 2:1 i na poluvremenu revanša imao prednost od 1:0.

Tada je Ronaldo ušao u svlačionicu i počeo da viče. Mada nije ni sebe štedeo.

- Igramo kao go*na! Ja igram kao go*no, takođe! Igramo apsolutno užasno i hitno moramo da se saberemo. To je činjenica.

Ovo je utakmica Lige šampiona i moramo da se pokažemo. Ne govorim ovo samo drugima, ja sam takođe užasan - nije se smirivao sadašnji igrač Mančester junajteda.

Jedini koji je pokušao nešto da mu kaže bio je Huan Kvadrado, ali to nije dalo rezultat. Na kraju je sve presekao tadašnji trener Andrea Pirlo, smirivši prepirku Ronalda i Kvadrada.

U nastavku, "stara dama" je slavila posle produžetaka, ali je zbog pravila gola u gostima (kasnije ukinutog) u četvrtfinale ipak prošao Porto.