Košmarna noć Pavlovića protiv šampiona! Srbin skrivio penal i zaradio crveni karton, Monako, ipak, uzeo bod Lilu

19.11.2021

22:40

0

Reprezentativac „orlova“ umalo postao tragičar

profimedia-0644024859 - Copyright Profimedia

Fudbaleri Monaka i Lila odigrali su nerešeno 2:2 (1:2) u premijernom meču 14. kola francuske Lige 1.

Već u trećem minutu dosuđen je penal za Lil: Strahinja Pavlović je nagazio Šeku na ivici kaznenog prostora domaćih, dobio žuti karton, a Dejvid je bio siguran i doveo svoj tim u vođstvo.

Dejvid je samo šest minuta kasnije došao do drugog gola, Đalo mu je sjajno asistirao a kanadski reprezentativac je savladao golmana Nibela. Dijata je u 41. minutu smanjio prednost gostiju: prebacio je loptu na levu nogu iskosa sa leve strane i precizno pogodio donji levi ugao Grbićevog gola.

Pavlović je u 78. minutu zbog drugog žutog kartona morao da napusti teren. Samo pet minuta kasnije Monako dolazi do izjednačenja sa igračem manje. Foland je asistirao Ben Jederu koji je gađao bliži ugao Lilovog gola i matirao Grbića.