Dobre vesti za Partizan: Flora i Anortozis odigrali kako odgovara crno-belima

18:14

0

Domaćin je uspeo da preokrene posle vođstva gostiju

20210930npZenjov4 - Copyright MN Press

Flora i Anortozis, timovi koji se nalaze u grupi Lige konferencija sa Partizanom, odigrali su nerešeno. Rezultat utakmice 4. kola bio je 2:2, koliko je bilo i u prvom okršaju dva tima.

Poveli su gosti sa Kipra u 29. minutu, golom Demetrisa Kristofija, a samo četiri minuta kasnije Slovenac Denis Popović je povećao na 2:0.

U nastavku je tim iz Estonije uspeo da izjednači, takođe u veoma kratkom periodu. U 55. minutu pogodio je Rauno Sapinen, a u 58. i Sergej Zenjov.

Flora i Anortozis su do sada osvojili po dva boda. što ide na ruku ekipi Aleksandra Stanojevića koja u ovom trenutku (iz tri meča) ima sedam bodova.

Ostaje samo da se vidi kakav će da bude raspored na tabeli posle meča Genta i Partizana.