Kuman je otišao, problemi su ostali! Barsa nastavila da prosipa bodove u Primeri!

21:14

0

Alaves izvukao remi na „Nou Kampu“

Tan2021-10-30_23210896_0 - Copyright Tanjug/AP Photo/Joan Monfort

Još jedan kiks Barselone u Primeri, smena trenera Ronalda Kumana nije donela boljitak. Bod na „Kamp Nou“ osvojio je Alaves (1:1), a sve je bilo rešeno na početku drugog poluvremena.

U 49. minutu Memfis  Depaj je evrogolom prekinuo agoniju Barselone. Šutirao je sa 18 metara i pogodio gornji levi ugao golmana Alavesa 1:0. Tri minuta kasnije gosti su uzvratili, Luis Rioha je izveo odličnu akciju. Krenuo je u prodor prošao pored nekolicine Barsinih igrača, kombinovao sa Hoseluom i potom matirao Ter Štegena - 1:1.

Pokušao je domaćin da obraduje navijače i stigne do tri boda, u 59. minutu Depaj je pogodio stativu, isti igrač se malo kasnije našao pred golmanom Siverom koji je odbranio njegov šut.