Metalac ima za čime da žali posle gostovanja u Novom Sadu

11.09.2021

17:41

0

Vojvodina na Karađorđu uspela da stigne do boda

Imaće za čime da žale fudbaleri Metalca, posle subotnjeg gostovanja na „Karađorđu“. Dva puta su izabranici Žarka Lazetića vodili protiv Vojvodine, koja je na kraju uspela da iz duela sa gostima iz Gornjeg Milanovca izađe sa jednim bodom 2:2.

Posle dva uzastopna poraza pred reprezentativnu pauzu, Metalac je hrabro i odlučno izašao na megdan favorizovanom rivalu, što im se isplatilo u 29. minutu, kada je Antonijević zatresao mrežu „lala“.

Ipak, radost gosiju kratko je trajala, pošto je Vukadinović posle sedam minut poravnao rezultat, da bi najzvučnije pojačanje Metalca ovog leta Filip Stuparević u 41. minutu postigao svoj prvenac po povratku u srpski fudbal.

U nastavku meča Lazetićevi puleni su uspevali da odbiju sve nalete domaćina do 73. minuta, kada je Čović uspeo da prekine svoj golgeterski post koji je trajao od maja i tako donese bod ekipi Slavoljuba Đorđevića.