0

Autor: D. B.

Crveno-beli na pripremama u Turskoj savladali rusku Ufu

I drugi uspešno rešeni test za fudbalere Crvene zvezde na pripremama u Turskoj.

Crveno-beli su savladali rusku Ufu sa 1:0 (1:0), golom Nemanje Milunovića u 15. minutu meča.

Opšti utisak je tim Dejana Stanković pokazao dosta toga protiv tima koji igra u premijer ligi Rusije. Zvezda je delovala sigurno, igra je bila dinamična, a Zvezda je imala punu kontrolu.

Stanković je meč počeo u sastavu: Borjan – Gajić, Milunović, Degenek, Rodić – Sanogo, Kanga, Ivanić – Ben, Gavrić, Falćineli, dok su u drugom poluvremenu priliku dobili i golman Popović, pa iskusni Srnić koji je ponovo igrao na mestu desnog beka, Pankov, Eraković, Petrović, Nikolić, Odada, Vukanović, Krstović i Pavkov.

Ipak, niko od njih neće pamtiti ovu utakmicu kao mladi Stanković koga je prezimenjak poslao u vatru tokom poslednjih deset minuta utakmice i omogućio mu da upiše debi u crveno-belom dresu.

Zvezda sledeći meč igra u četvrtak protiv Maribora, a zatim im sledi i generalna proba protiv Šahtjora iz Donjecka.