20:35 >> 20:43

0

Vulverhempton odneo bod sa Stamford bridža, Barnli okrenuo Aston Vilu

Copyright Tanjug/AP Photo/Frank Augstein

Mršav je bio debi Tomasa Tuhela na klupi Čelsija, koji je u 20. kolu Premijer lige igrao bez golova sa Vulverhemptonom.

Smenili su “plavci” nedavno ikonu kluba Frenka Lampara nezadovoljni rezultatima timma u Premijer ligi, ali ni promena menadžera nije donela veliki boljitak u igri londonskog kluba, iako je pošteno reći da nemački strateg nije ni mogao mnogo toga da promeni s obzirom da je u utorak promovisan na “Stamford bridžu”.

Mnogo zanimljivije bilo je na meču Barnlija i Aston Vile, koji je domaći tim rešio prosle preokreta u drugom poluvremenu 3:2 (0:1).

Gosti su vodili od 14. minuta golom Votkinsa, ali im to nije bilo dovoljno se iz Barnlija vrate barem sa bodom, iako su u 68. minutu golom Griliša došli do novog vođstva, pošto je prethodno, u 52. minutu izjednačio Mi.

Ipak, domaći su za samo tri minuta uspeli da potvrde da pobeda protiv Liverpula na “Enfildu” prošle nedelje nije bila slučajnost. Meknil je u 76. minutu poravnao rezultat na 2:2, da bi tri boda domaćinu u 79. minutu doneo Kris Vud.