Povratnik iz Irske rasplakao "lale" na Brdu: Čolović pogodio remi u 98. minutu

12.02.2021

20:06 >> 20:47

0

Doskorašnji igrač Dandalka doneo bod Čukaričkom u meču sa Vojvodinom

Kakvi preokreti na Banovom brdu. Ekipe Čukaričkog i Vojvodine odigrali su utakmicu za pamćenje u kojoj je bilo mnogo golova (3:3) i prave fudbalske drame u završnici sa srećnim krajem za domaćina.

Golove su postigli Veljko Birmančević u 5, Nikola Ćirković u 12. i Stefan Čolović u 8. minutu sudijske nadoknade vremena za Čukarički. Za goste su se u strelce upisali Miljan Vukadinović u  64. iz penala i 65. minutu, i Veljko Simić u 80. minutu.

Brđani mogu biti zadovoljni osvojenim bodom, jer su do njega došli u 90. minutu golom povratnika u srpski fudbal iz Irske Stefana Čolovića, ali budući da su prokockali 2:0 i doveli sebe u poziciju da strepe za bod, verovatno će ova tema zaslužiti ozbiljna preispitivanja u njihovoj ekipi. Ipak, niko im neće osporiti hrabrost i borbenost.

Kod 2:0 ostali su bez Srđana Mijailovića zbog drugog žutog kartona u 47. minutu i posle toga preživeli pravi potop, jer su gosti okrenuli situaciju sa tri brza pogotka u periodu od 64. do 80. minuta.