Mesi izgleda nije kao ostali fudbaleri: Ošamario protivnika, ali suspenzije nema (VIDEO)
Biće u rotaciji za sledeći meč MLS-
Lionel Mesi će ipak moći da igra u sledećoj utakmici MLS-a.
Zvezda Intera iz Majamija i argentinske fudbalske reprezentacije udario je po licu protivnika iz ekipe Filadelfija Junion, Kvina Salivana. Međutim, nadležni u MLS-u ga nisu suspendovali, pa se na njega računa u predstojećem meču sa Torontom.
Iako se jasno videlo da je Mesi ošamario protivnika, sudija iz Kanade, Filip Dujić nije dao karton Mesiju, ali je kasnije situacija analizirana. Naknadno je utvrđeno da suspenzije neće biti, a prema navodima američkih medija, novčana kazna je moguća.
Kako se dalje navodi u tekstu, Disciplinski komitet je istražio da li je Mesi prekršio MLS pravila "koja regulišu kontakt sa licem, glavom ili vratom protivnika".
U sličnoj situaciji, Mesi je bio u februaru prošle godine, kada je stavio ruku na potiljak igrača FK Njujork Siti tokom svađe. Kasnije je kažnjen.
Inter je trenutno na drugom mestu na Istoku MLS-a, sa 39 bodova iz 20 utakmica.
Arsenal silovito krenuo u odbranu trona! Lampard video koliko je šampion moćan! (VIDEO)
Profimedia/John Walton / PA Images
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari