aktuelno

Mesi i pola reprezentacije ne žele u Argentinu: Gaučosi se ne vraćaju u domovinu!

20.07.2026

19:45

0

Čak devet igrača nije bilo u avionu

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Mesi i pola reprezentacije ne žele u Argentinu: Gaučosi se ne vraćaju u domovinu!
Copyright Tanjug/AP/Ashley Landis (STF)

Fudbalska reprezentacija Argentine vratila se u domovinu nakon Svetskog prvenstva, ali avion koji je sleteo u Buenos Ajres nije prevozio kompletnu ekipu koja je učestvovala na Mundijalu.

Prema pisanju argentinskog lista "Ole", među putnicima nije bilo kapitena Lionela Mesija, ali ni još devetorice reprezentativaca koji su bili važan deo tima tokom turnira.

Pored Mesija, u Buenos Ajres nisu doputovali ni Rodrigo de Pol, Enco Fernandez, Lautaro Martinez, Hulijan Alvarez, Heronimo Rulji, Nikolas Paz, Kristijan Romero, Nahuel Molina i Huan Muso.

- Lionel Mesi nije doputovao u Buenos Ajres sa ostatkom ekipe - navodi "Ole".

Kako prenosi argentinski list, Mesi se sa suprugom i decom vraća u Majami, odakle će narednih dana otputovati u rodni Rosario kako bi vreme proveo sa porodicom.

U Argentinu su stigli preostali reprezentativci sa konačnog spiska, kao i stručni štab predvođen selektorom Lionelom Skalonijem.

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: 24sedam

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike