Ispao u Cvajtu, ali ostaje u klubu: Volfsburg veruje Hekingu, dobio još važniji ulogu!
Od njega će sve zavisiti
Nemački stručnjak Diter Heking nije više trener fudbalera Volfsburga, ali će ostati u klubu kao funkcioner, saopštio je taj klub.
Heking je od 9. marta vodio Volfsburg, a na 11 utakmica zabeležio je dve pobede, četiri remija i pet poraza i nije uspeo da sačuva klub od ispadanja iz Bundeslige.
- Volfsburg je imenovao novog generalnog direktora Diter Hekinga, dosadašnjeg trenera. On će 1. juna preuzeti novu funkciju u klubu i imaće ključnu ulogu u restrukturiranju i pripremama za predstojeću sezonu Bundesligi 2 - navodi se na sajtu kluba.
Volfsburg je 2009. bio šampion Bundeslige, a poslednjih 29 godina bio je član najvišeg ranga nemačkog takmičenja.
Pročitajte još:
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari