Egzodus iz Volfsburga: Devetorica fudbalera napustila klub posle ispadanja iz Bundeslige!
Turbulentan period za nekadašnjeg šampiona Nemačke
Devetorica fudbalera napustila su Volfsburg samo tri dana posle ispadanja iz Bundeslige, saopštio je nemački klub.
- Žanuel Belosijan, Adam Dagim, Dženson Sil i Jesper Lindstrem se vraćaju sa pozajmice u svoje klubove. Pored toga, Jonas Vind i Kevin Paredes napuštaju Vukove. Nikolasi Koza, Bartol Franjić i Jakub Kaminski koji su bili na pozajmicama neće se vratiti i klub - piše u saopštenju drugoligaša.
Volfsburg, prvak Nemačke iz 2009. godine, ispao je u Bundesligu 2 posle baraža u kom je Paderborn bio bolji u dva meča.
Pred Vukovima će biti izuzetno težak zadatak da se ekspresno vrate u elitu jer su, između ostalih, trenutno drugoligaši i Sankt Pauli, Herta, Nirnberg, Kajzerslautern i Hanover, a samo dva prvoplasirana kluba obezbeđuju direktan povratak u elitu, dok treći ide u baraž.
Pročitajte još:
Bonus video
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari