Železničar do pobede u nadoknadi, IMT ubedljiv protiv TSC-a, pogledajte i hajlajtse (VIDEO)
Pančevci na sigurnom mesti u plej-of grupi
Odigrane su uvodne utakmice 30. kola Superlige. I u oba meča, slavili su gosti. Železničar je bio bolji od Javora, a IMT od TSC-a.
U Bačkoj Topoli su viđena četiri gola, a "traktoristi" su pobedili sa 3:1. Svi golovi na "TSC areni" su viđeni u drugom poluvremenu, a domaćin je uspeo samo da ublaži poraz, golom Radivoja Bosića 80. minutu.
Pre toga, za IMT su strelci bili Vasilije Novičić sa bele tačke, kao i Šarli Keita u dva navrata, u 67. i 77. minutu.
U Ivanjici je Železničar slavio golom u drugom minutu nadoknade, pogotkom Kvakua Karikarija koji je ušao u 58. minutu. I tako su upisali i novi trijumf, posle onog nad Novim Pazarom.
Od 51. minuta vodili su Ivanjičani, pogotkom Alekse Radonjića, da bi u 76. minutu autogolom izjednačio Petar Petrović. I onda je usledio "hladan tuš", za poraz domaćina.
Železničar je trenutno četvrtoplasirani na tabeli sa 51 bodom, dok su ostala tri tima u plej-aut grupi. IMT se nalazi na devetom mestu na tabeli sa 37 bodova, TSC je na 11. poziciji sa 34, dok je Javor na 12. mestu sa 34.
Superliga, 30. kolo:
Sreda:
Javor - Železničar 1:2
(Radonjić 51 - Petrović 76 ag, Karikari 90+2)
TSC - IMT 1:3
(Bosić 80 - Novičić 52, Keita 57, 77)
Vojvodina - Radnički Niš
Mladost - Napredak
Četvrtak:
Novi Pazar - Partizan 17.00
Crvena zvezda - Spartak 19.00
Čukarički - Radnički 1923 19.00
OFK Beograd - Radnik 19.00
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Komentari