Zvezda počinje prodaju sezonskih karata: Najvažniji detalj će posebno obradovati navijače
U narednoj sezoni, kako kažu, crveno-beli će stremiti ka još boljim rezultatima
Fudbaleri Crvene zvezde završili su sezonu odbranom duple krune, a u susret novoj objavljena je važna vest za navijače. Reč je o početku prodaje sezonskih ulaznica, a što je najvažnije, cene će ostati iste.
- Obaveštavamo sve zvezdaše da su od 29. maja u prodaji sve vrste sezonskih karata i to po staroj ceni.
U Servisu za članstvo, ali i onlajn putem je dostupna Premijum sezonska kao jedna karta za sve evropske i domaće utakmice, kao i Premijum Junior koja je najpovoljnija opcija za sve zvezdaše do 18 godina. Takođe, u Servisu za članstvo dostupne su i Sezonske ulaznice za domaće utakmice, ali i Super Zvezdaš kartice.
U sezoni 2024/25 proslavili smo 80 godina naše Zvezde, osvojili smo 36. titulu i istorijsku petu duplu krunu u nizu, beležili odlične rezultate u Evropi, stvorili nove mlade talente i proširili našu porodicu na 29.000 članova. U narednoj sezoni ćemo stremiti ka još boljim rezultatima.
Pročitajte još:
Sada je vreme da i naredne sezone budemo zajedno, uvek na svakoj utakmici - navedeno je na sajtu crveno-belih.
Podsetimo, ekipa Vladana Milojevića će u kvalifikacijama za Ligu šampiona krenuti od drugog kola.
Bonus video:
Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi
Komentari