aktuelno

Gvardiolu buše igrači? Preuzimam krivicu za poraz od Reala, ali nije sve do mene!

12.02.2025

08:27

0

Katalonac nije krio razočarenje

Google Dodaj 24sedam kao Google izvor
Gvardiolu buše igrači? Preuzimam krivicu za poraz od Reala, ali nije sve do mene!
Copyright Profimedia

Fudbaleri Real Madrida savladali su večeras Siti u Mančesteru rezultatom 3:2 u prvom meču plej-ofa za plasman u osminu finala Lige šampiona. Analizu spektakularnog susreta na Etihadu dao je menadžer Građana Pep Gvardiola.

- Puno puta nam se ovo dogodilo ove sezone. Znam koje kvalitete ima ekipa Real Madrida. U drugom poluvremenu smo kontrolisali igru, ali hteli smo da napadamo previše brzopleto. Ovo se dogodilo jer je Real izvanredna ekipa - izjavio je Gvardiola, pa nastavio:

- Loše odluke su odlučile. Preuzimam krivicu, iako nije samo do mene, do svih je. Povrede nas muče cele sezone i svi to znaju - rekao je nakon utakmice menadžer Mančester sitija.

Revanš se igra sledeće srede na stadionu "Santijago Bernabeu".

Bonus video

Instalirajte našu iOS ili android aplikaciju – 24sedam Vest koja vredi

Izvor: 24sedam

Možda vas zanima

Najčitanije Vesti

Ostale vesti iz rubrike