21:32 >> 21:36

0

Zanimljivi rezultati u Bundesligi

Copyright Tanjug/AP Photo/Ina Fassbender, Pool

Šalke ne može da nađe izlazak iz krize. Ni posle 12. kola nisu uspeli da zabeleže prvu pobedu u sezoni. Na svom terenu su doživeli novi poraz.

Savladadao ih je Frajburg – 0:2 (0:0). Strelac oba gola bio je Salai, prvi u 50, drugi u 68. minutu. Matija Nastasić je meč odgledao sa klupe.

Na čelu je i dalje Bajer Leverkuzen. „Farmaceuti“ se ne šale.

Na gostovanju su deklasirali Keln – 0:4 (0:2). Vejser i Diabi su u osmom, odnosno 10 .minutu doneli svom timu dva gola prednosti. U druogm delu su Šik (54) i Virc (59) stavili tačku. Aleksandar Dragović, za koga se spekuliše da bi mogao da dođe u Crvenu zvezdu, je igrao do 66. minuta.

Minhenski Bajern ih prati. Na „Alijanc areni“ su savladali Volfsburg – 2:1 (1:1).

Nije dobro krenulo za domaćina, jer je Filip u petom minut pogodio za prednost „vukova“. Levandovski je u nadoknadi prvog dela izjednačio, a onda svojim drugim golom u 50. minutu doneo tri boda Bavarcima.