Zvezda u velikom stilu proslavila duplu krunu! Četiri komada na oproštaju Dragovića od Marakane! (VIDEO)

20:58

0

Crveno-beli u malom gradskom derbiju spustili zavesu na još jednu trofejnu sezonu

Proslava gola fudbalera Zvezde - Copyright MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde odbranili su i ove sezone duplu krunu, a sada je došlo vreme da se ona i proslavi kako dolikuje. Na stadionu „Rajko Mitić“, u poslednjem meču sezone, gostovao je Čukarički koji je samo upriličio šampionsku feštu crveno-belih, koja je završena u velikom stilu - 4:1.

Pretili su Brđani u prvoj polovini prvog poluvremena da bi mogli da pokvare šampionsku žurku na najvećem srpskom stadionu, ali je u nastavku meča do izražaja došao kvalitet Crvene zvezde, čiji su fudbaleri sa četiri lopte u mreži gostiju uveličali proslavu, kao i oproštaj kapitena Aleksandra Dragovića od crveno-belog dresa.

KRAJ! Čim su gosti krenuli sa centra meč je završen! Crvena zvezda - Čukarički 4:1!

90. minut - GOOOL! Kraso je na majstorski način stavio tačku na Zvezdinu šampionsku feštu!

83. minut - Kraso je probao sa distance.

79. minut - GOOOL! Điga je zakucao loptu u mrežu gostiju!

74. minut - I još jednom Glazer sjajnom intervencijom sprečava goste da dođu do izjednačenja.

68. minut - Ergelaš je pokušao sa distance, ali je šutirao pored gola.

64. minut - Milimetri su delilu Čukarički od izjednačenja, Glazer je još jednom pokazao klasu ove sezone.

61. minut - Čukaričkom je još jednom zapretio Aleksandar Katai.

59. minut - DRAGOVIĆEVO ZBOGOM MARAKANI, ZVEZDI I DELIJAMA! Milojević je napravio tri promene pa su na terenu umesto Radojevića, Sremčevića i Dragovića sada Nedeljković, Kraso i Milunović. Dragović je izlaskom sa terena stavio tačku na epizodu u Zvezdi s obzirom na to da je najavio odlazak ovog leta.

56. minut - Nova promena Brđana - umesto Vinisijusa Mela u igri je Slobodan Tedić.

55. minut - GOOOL! Olajinka za preokret Zvezde!

53. minut - Nova šansa u kojoj se našao Sremčević.

50. minut - Prilika za Kataija.

47. minut - Prva u nastavku meča preti Zvezda.

46. minut - Nastavljen je meč. Jedna promena u ekipi Čukaričkog. Miladinović je zamenio Milojevića.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA - Posle dva minuta nadoknade, završeno je prvo poluvreme na Marakani. Zvezda - Čukarički 1:1.

42. minut - Poništen je gol Zvezdi zbog ofsajda.

36. minut - Velika prilika za Zvezdu posle kornera.

35. minut - Umalo Čukarički ponovo da povede na Marakani.

32. minut - GOOOL! Olajinka je izjednačio!

26. minut - Pokušao je Knežević, šutirao je lepo i precizno, ali pravo u golmana Čuke.

18. minut - Odmah je Zvezda pokušala da uzvrati.

16. minut - GOOOL! Vodi Čukarički, strelac je Rogan!

14. minut - Za malo je Sremčević zakasnio, propada šansa za Zvezdu.

13. minut - Prvi ozbilnije prete gosti, ali je Rogan šutirao pored gola.

10. minut - Mirno je zasad na meču, koji je u dva navrata već bio u prekidu. Prvi put zbog balona koji su se sa tribina spustili na teren, a potom i zbog dima usled velike bakljade.

1. minut - Meč na Marakani je počeo, prvi su sa centra krenuli fudbaleri Čukaričkog.

- Nije Marakana puna, a deluje da neće ni biti ispunjena do poslednjeg mesta po slikama koje stižu sa najvećeg srpskog stadiona.