Inter dominirao na proslavi Skudeta: Srbi gledali šou Neroazura i Hakana Čalhanoglua! FULL HD(VIDEO)

15:41

0

Sve najzanimljivije detalje sa utakmice pogledajte samo na 24sedam

Copyright Tanjug/AP

Fudbaleri Intera pobedili su danas na svom terenu ekipu Torina rezultatom 2:0 (0:0) u utakmici 34. kola Serije A. Oba gola za Inter postigao je Hakan Čalhanoglu, koji se upisao u strelce u 56. minutu i u 60. minutu iz jedanaesterca.

Srpski reprezentativci Vanja Milinković-Savić i Ivan Ilić odigrali su ceo meč za Torino, dok je Uroš Kabić bio na klupi za rezerve.

Igrače Intera je do stadiona sačekao i pozdravio koridor navijača, pošto je ovaj klub pre šest dana pobedom protiv Milana (2:1) obezbedio titulu u Seriji A.

Utakmicu između Intera i Torina je po prvi put u istoriji Seriji A predvodila ženska sudijska trojka. Glavni sudija je bila Marija Sole Ferijeti Kaputi, dok su njene pomoćnice bile Franćeska di Monte i Ticijana Trašijati.

Inter je prvi na tabeli Serije A sa 89 bodova, a u narednom kolu gostovaće Sasuolu. Fudbaleri Torina zauzimaju 10. mesto na tabeli sa 46 bodova, a u narednom kolu italijanskog prvenstva na svom terenu dočekaće Bolonju.

Sve najzanimljivije detalje sa utakmice pogledajte samo na 24sedam u FULL HD formatu.