Silna Vojvodina deklasirala "fenjeraša"! U FULL HD, samo na 24sedam, pogledajte hajlajtse i čak 4 gola (VIDEO)

29.03.2024

17:58

0

Jedni nastavljaju sa pobedama, a drugi sa porazima, čija li će se serija prva biti prekinuta

Copyright Printscreen/TV Arena sport

Fudbaleri Vojvodine deklasirali su Radnik sa čak 4:0 u utakmici 27. kola Superlige Srbije. Pitanje pobednika bilo je rešeno već u prvom poluvremenu, s obzirom da je već u 39. minutu bilo 3:0 za superligaša iz Novog Sada koji je ovih dana predstavio novog potpredsednika, Milana Mandarića.

Već u šestom minutu, Njegoš Petrović je postigao vodeći gol, a prednost je duplirao Mihailo Ivanović u 29. Samo deset minuta kasnije, u strelce se upisao i Aleksa Vukanović. Konačan rezultat postavio je Ivanović u 60.

Pogledajte i najvažnije detalje u FULL HD, samo na 24sedam.

Novosađani su ovim trijumfom nastavili uspešan niz, pošto je ovo četvrti uzastopni. Na drugoj strani, agonija Surduličana se nastavila pošto je ekipa Dušana Đorđevića vezala četiri poraza.

I u ovom trenutku je najveći kandidat za ispadanje. Kada je reč o Novosađanima, nastavljaju borbu za Evropu. U narednom kolu u utorak od 18.30 dočekaće ekipu Čukaričkog, direktnog rivala u borbi za UEFA takmičenja.