Real razbio Osasunu, Valverde bacao magije FULL HD: Ekskluzivno na 24sedam - golovi, šanse i hajlajtsi (VIDEO)

16.03.2024

18:47

0

Autor: P.K.

Sve bitno što se dešavalo na meču u Pamploni

Federiko Valverde - Copyright Tanjug/AP Photo/Alvaro Barrientos

Real Madrid je dominirao u Pamploni, gde je rasturio domaćina sjajnim igrama Vinisijusa Žuniora i Braima Dijasa. Ključnu ulogu u njihovom sjajnom nastupu imao je izvanredni Federiko Valverde sa tri asistencije, od kojih je svaku postigao na različiti način.

Na kraju, Osasuna - Real Madrid 2:4.

Valverde je prvo asistirao Danijelu Karvahalu za drugi gol na meču u 18. minutu okretom noge, zatim je glavom poslao loptu Braimu Dijazu za vođstvo od 3:1, a na kraju je doslovce trbuhom prosledio loptu Vinisijusu Žunioru za konačnih 4:2 u 85. minutu.

Real se sada odvojio za deset bodova od Đirone, koja ima meč manje, dok je Osasuna zabeležila drugi uzastopni poraz i ostala na desetom mestu u Primeri.