Istorijski VAR u Kruševcu, Radnički nesrećnim autogolom ostao bez bodova protiv Napretka

21:12 >> 21:34

0

Momčilo Rašo tragičar Kragujevčana

Copyright Srđan Kočić foto: MN Press

Kragujevački Radnički doživeo je prvi poraz od povratka u superligaško društvo. Po svemu viđenom donekle i zasluženo, ali potpuno nesrećno, gosti su pognutih glava napustili stadion pod Bagdalom, gde je Napredak slavio 1:0.

Domaći su imali terensku inicijativu od prvog do poslednjeg minuta, ali nikako to nisu uspeli da materijalizuju golom, sve dok na teren nije kročio Momčilo Rašo, koji je u 62. minutu zatresao sopstvenu mrežu.

Da nesreća bude veća, fudbaler Radničkog u igru je ušao neposredno pre odlučujućeg momenta na meču, a posle njegovog prvog dodira s loptom zatresla se mreža gostiju, koji su s porazom morali da se pomire u 73. minutu, kada je Stefanu Filipoviću pokazan direktan crveni karton, prvi na terenima Linglong Superlige posle intervencije iz VAR sobe.