Iznervirani Duljaj pita sudije "Imate li obraza?" - Trener Partizana besni posle prvog poluvremena (VIDEO)

13.03.2024

18:15

0

Autor: P.K.

Prišao sudijama, pokazao na obraz i pitao ih samo jedno

Ilustracija - Copyright MN Press/Printscreen/PartizanNet

Napredak je šokirao Partizan u prvom poluvremenu meča u Humskoj, pošto je poveo 1:0.

Taj rezultat ostao je do kraja prvog dela igre. Prednost Kruševljanima doneo je Andrija Majevac, koji je iskoristio kiks odbrane i savladao inače sigurnog Aleksandra Jovanovića.

Mnogi su videli i faul nad Ovusuom pre gola Napretka, ali u svakom slučaju, trener Partizana Igor Duljaj bio je jako nezadovoljan suđenjem posle prvih 45 minuta igre.

Sada se pojavio snimak na kome se vidi da Duljaj sudijama pokazuje na obraz, a sa usana mu se može pročitati da ih pita "Imate li obraza?".