Ekskluzivno na 24sedam! Šefild - Arsenal, golovi i hajlajtsi meča koji će zauvek ostati u istoriji Premijer lige! (VIDEO)

04.03.2024

23:11

0

Tobdžije „izbombardovale“ domaćina i u prvom poluvremenu mu spakovale pet komada, Haverc se zlatnim slovima upisao u almanahe najjače lige na svetu

Fudbaleri Arsenala na meču protiv Šefilda - Copyright Profimedia

Istorija Premijer lige ispisana je u poslednjem meču 27. kola, a svoje ime je zlatnim slovima u almanahe elitnog engleskog fudbalskog takmičenja upisao Kai Haverc.

Arsenal je u Šefildu ponizio domaći tim (6:0), smestivši mu pet lopti u mrežu za nešto više od pola sata igre, a četvrti pogodak na meču koji je postigao nemački napadač je bio je 150.000. u istoriji najjače lige na svetu.

Razočarani navijači Šefilda su već 15 minuta utakmice krenuli da napuštaju tribine koje su mnogo pre kraja meča bile skoro potpuno ispražnjene, a kako je Arsenal razneo nedoraslog rivala pogledajte ekskluzivno u hajlajtsima na portalu 24sedam.