Luka la bomba: Pioli se klanja Joviću - on odlučuje mečeve!

04.02.2024

12:15

0

Trener Milana ima samo reči hvale za srpskog napadača, napominjući da koristi svaku šansu

Luka Jović - Copyright Tanjug/Alessandro Garofalo/LaPresse via AP

Fudbaleri Milana su stigli do izuzetno važne pobede nad Frozinoneom sa 3:2 u 23. kolu Serije A, a najzaslužniji za trijumf crno-plavih je Luka Jović, koji je bio džoker trenera Stefana Piolija.

Zanimljivo da je srpski napadač postigao pogodak u 81. minutu, a samo minut ranije ušao je na teren.

Trener Milana Pioli nije krio zadovoljstvo posle važnog trijumfa, a posebno je apostrofirao Jovića, napominjući da koristi svaku šansu koju dobije.

- Luka  je tip fudbalera koji odlučuje utakmice. Možda nema toliko minuta na terenu, ali maksimalno koristi vreme koje dobije. Uvek sam ga smatrao kvalitetnim igračem i svakog dana ga stimulišem da napreduje - istakao je Pioli.

Da se srpski reprezentativac nalazi u odličnoj formi, pokazuju i brojke. Od početka 2024. godine odigrao je pet mečeva u svim takmičenjima, a strelac je bio u četiri utakmice.

Ovim što postiže Luka, postao je pravi ljubimac navijača, i sve više sa tribina se čuje ime našeg napadača.

Izvor: M. N.