Inter dobio Veronu u pravoj drami, srpski reprezentativac morao u svlačionicu zbog rasprave sa sudijom! (VIDEO)

06.01.2024

15:02

0

Autor: D. P.

Zacrvenilo se pred očima Lazovića

Copyright Tanjug/AP photo

Fudbaleri Intera ostvarili su tesnu, a veoma značajnu pobedu nad Veronom u rezultatom 2:1 u meču 19. kola Serije A.

Golove su postgli Lauataro Martinez u 13. minutu za vođstvo domaćih, izjednačio je Tomas Anri u 74, da bi Davide Fratezi doneo pobedu domaćinu golom u trećem minutu sudijeske nadoknade.

Gosti su imali priliku da šest minuta kasnije dođu do izjednačenja preko penala, ali je Francuz Anri pogodio okvir gola.

Naš reprezentativac Darko Lazović započeo je ovaj meč sa klupe, ali je dobio priliku od 46. minuta.

Ipak, meč je završio u petom minutu sudijske nadokande vremena, jer mu je nakon rasprave arbitar pokazao crveni karton.