Ekskluzivno na 24sedam Juventus - Roma! Hajlajtsi i gol zlata vredan, pogledajte kako ga je Vlahović namestio! (VIDEO)

30.12.2023

22:59

0

Meč je rešen u 47. minutu, a uz srpskog golgetera na terenu je bio i Filip Kostić

Copyright Tanjug/Fabio Ferrari/LaPresse via AP

Fudbaleri Juventusa su u derbiju 18. kola Serije A pobedili Romu sa 1:0 i tako prišli vodećem Interu na dva boda. Jedini gol dao je Adrijen Rabio u 47. minutu, a asistenciju je upisao Dušan Vlahović koji je zamenjen u 76. minutu.

Pogledajte trenutke i kada je Juve poveo i kada je praktično odlučen duel ekipa dva iskusna i trofejna trenera Masimilijana Alegrija i Žozea Murinja.

Tteren stadiona u Torinu u istom minutu napustio i drugi reprezentativac Srbije, Filip Kostić. Oba naša fudbalera su imala prilike, što možete ekskluzivno da pogledate na 24sedam.

Nešto ranije odigrano je još nekoliko utakmica Serije A. Atalanta je pobedila Leće sa 1:0, a istim rezultatom Milan je savladao Sasuolo. Kaljari i Empoli su odigrali bez golova, dok je Udineze bio ubedljiv protiv Bolonje sa 3:0.