Ekskluzivno na 24sedam! Luton - Čelsi, golovi i hajlajtsi pobede "plavaca"! Ali Srbinu na golu nije bilo svejedno! (VIDEO)

19:14

0

Đorđe Petrović je dva puta vadio loptu iz mreže

Copyright Tanjug/AP Photo/Alastair Grant, file

Fudbaleri Čelsija su ipak pobedili Luton, na gostovanju u okvriu 20. kola Premijer lige. "Plavci" su vodili sa 2:0, već u 37. minutu, a u 70. je bilo i 3:0. Onda su usledili pogoci domaćina, u 80. i 87. minutu, pa se sitiuacija drastično promenila.

Ali nove promene rezultata nije bilo, pošto je ostalo 3:2 za tim sa "Stamford Bridža" koji je vezao drugu pobedu.

Na golu Čelsija je bio Đorđe Petrović koji je u predgrađu Londona odbranio i nekoliko zicera. Sve najzanimljivije detalje, između ostalog i golove (jedan je i poništen Lutonu) pogledajte ekskluzivno na 24sedam.

Detalje iz okršaja Mančester sitija i Šefild junajteda već ste mogli da pogledate.

Posle ovog okršaja, Čelsi je i dalje na sredini tabele, dok je Luton u zoni ispadanja. Samo jedan bod više ima Everton koji je za sada na sigurnom.