Ponovo rešeta: Dok ne stigne u Zvezdu, Ohi će na kontu imati ko zna koliko golova

08.08.2021

17:57 >> 18:08

0

U Beograd stiže u januaru

Copyright Ohi Omoižuanfo/Profimedia

Ohi Omoižuanfo je nastavio da daje golove za Molde. Fudbaler koji će u januaru stići u Crvenu zvezdu dao je čak tri gola u utakmici 14. kola prvenstva Norveške.

Molde je pobedio Haugesund sa 5:4, a Ohi je bio strelac u 11, 15. i 49. minutu. Gol u 49. minutu je doneo prednost od 4:3, a na 5:3 je povećao Magnus Volf Eikrem. U 83. minutu, Alijun Ndur je smanjio na 5:4.

Posle 15 odigranih utakmica, Molde je prvi sa 33 boda, dok je na drugom mestu Bodo/Glimt sa 25, iz 14 mečeva. Haugesund je šesti sa 22, takođe iz 14 duela.

Nema sumnje da će Ohi mnogo značiti ekipi Dejana Stankovića u nastavku sezone. U dosadašnjih 15 mečeva dao je 18 golova. Het-trik je upisao i protiv Brana.

Naravno ostaje da se vidi šta će crveno-beli uraditi u evropskim takmičenjima. Za sada imaju garantovano učešće u grupnoj fazi Lige konferencija, ali za sada pokušavaju da uđu u grupu Lige šampiona.