Ekskluzivno na 24sedam! Partizan - Radnički, svih šest golova, ali i svi hajlajtsi (VIDEO)

16.12.2023

20:29

0

Viđeno je šest golova, ali pobednika nije bilo

Fudbaleri Partizana i Radničkog 1923 odigrali su veoma zanimljivu utakmicu. Na stadionu u Humskoj pred malobrojnom publikom viđeno je pet golova, a konačan rezultat je bio 3:3.

Već u 16. minutu vodio je Radnički, zahvaljujući golovima Matije Gluščevića i Džofrija Činedua, a do kraja prvog poluvremena su se crno-beli vratili. I to zahvaljujući golovima Saldanje i Bibarsa Natha.

I u drugom poluvremenu je bilo golova. Ponovo je vodio Radnički i to golom Milana Vidakova, da bi u 88. minutu izjednačio Kristijan Belić.

Sve hajlatse, između ostalog i golove možete ekskluzivno da pogledate na našem portalu.