Ekskluzivno na 24sedam! Crvena zvezda - Mladost, 4 gola i hajlajtsi i sve ostalo sa "Marakane"! (VIDEO)

09.12.2023

18:33

0

Vodeći pogodak dao je Aleksandar Katai, a meč je "zatvorio" Hvang

Ekskluzivno na 24sedam!  Crvena zvezda - Mladost, 4 gola i hajlajtsi i sve ostalo sa "Marakane"! (VIDEO)

Crvena zvezda je pobedila Mladost u utakmici 18. kola Superlige Srbije, ali do nova tri boda nije došla baš lako.

Poveo je prvak Srbije golom Aleksandra Kataija, ali je usledilo ekspresno izjednačenje. Uroš Sremčević je u desetom minutu izjednačio na 1:1. Na novi gol čekalo se do 68. minuta, kada je Jovan Mijatović savladao Sašu Stamenkovića, a konačan rezultat postavio je Hvang u završnici meča na stadionu "Rajko Mitić".

Sve golove, kao i najvažnije detalje možete da pogledate ekskluzivno, samo na našem portalu.

Ovim trijumfom je oboren svetski rekord po broju utakmica bez poraza kod kuće u domaćem šampionatu, a i sada je Zvezda sa istim brojem bodova kao i Partizan. Ali crno-beli imaju meč manje.