Golovi i sneg padali kao "ludi" u Beogradu! Čak 14 golova u 2 utakmice Kupa Srbije (FOTO)

06.12.2023

17:27

0

Plasman među osam najboljih obezbedili Čukarički i Voždovac

Fudbaleri Voždovca i Čukaričkog su obezbedili plasman u četvrtfinale Kupa Srbije. "Zmajevi" su sa 6:3 pobedili Radnički iz Sremske Mitrovice, a "brđani" Javor sa 4:1. Inače, mečeve na "krovu" i Banovom Brdu obeležio je i sneg koji je padao, pa su uslovi za igru bili baš loši.

Golove za belo-crne dali su Mihajlo Cvetković u 13, Stefan Kovač u 29, Sambu Sisoko u 37, i Đorđe Ivanović u 45. minutu, dok je poraz samo ublažio Žunior Bajere u 81. minutu.

Još više golova viđeno je u duelu Voždovca i Radničkog koji je prošle sezone eliminisao Partizan. I u ovom meču je pitanje pobednika rešeno u prvom poluvremenu.

Ređali su se golovi Nikole Neškovića (4.), Nikše Vujanovića i Džuniora Flemingsa u 21. i 27. minutu.

U drugom poluvremenu, posle gola Nikole Skrobonje (48. minut za 5:0) je uzvratio gost, efektnim pogotkom Lazara Mićića. Samo minut kasnije, u 55. minutu bilo je i 6:1, a u strelce se upisao Bogdan Jočić.

Do kraja meča, Radnički je dao još dva gola i tako dodatno ublažio poraz. Strelci su bili Nikola Tripković u 62, kao i Aleksandar Đukanović u 91. minutu.