Ekskluzivno na 24sedam: Golovi i hajlajtsi prvih utakmica 4. kola Lige šampiona! Barsa na kolenima, spektakl u Dortmundu! (VIDEO)

07.11.2023

21:27

0

Autor: G. F.

Pogledajte sve važno što se dešavalo na utakmicama koje su odigrane u Nemačkoj

Sjajan meč Dortmunda i Njukasla - Copyright Tanjug/AP Photo/Martin Meissner)

Prve dve utakmice 4. kola Lige šampiona su za nama. Ako je suditi po dešavanjima u duelima Dortmunda i Njukasla, odnosno Šahtjora i Barselone, biće ovo bogato fudbalsko veče.

Dortmund je na svom terenu slavio sa 2:0 golovima Filkruga u 26. i Branta u 79. minutu. Pokušali su fudbaleri Njukasla da stignu bar do boda, ali ih je jedna kontra domaćih koštala drugog primljenog gola.

Domaći Šahtjor je u Hamburgu šokirao Barselonu golom Sikana u 40. minutu i ostao u igri za plasman u narednu rundu takmičenja.

Pogledajte sve što se dešavalo u prva dva meča 4. kola Lige šampiona. I uživajte u majstorijama i fudbalskim čarolijama.