23:28

0

Srpski reprezentativac asistirao za jedini pogodak na meču

Filip Kostić slavi gol sa saigrčima u Firenci - Copyright Profimedia

Fudbaleri Juventusa pobedili su u Firenci ekipu Fiorentine rezultatom 1:0 u meču 11. kola Serije A. Jedini gol na utakmici postigao je Fabio Mireti u 10. minutu na asistenciju srpskog reprezentativca Filipa Kostića, koji je odigrao ceo meč za Juventus.

Drugi srpski reprezentativac u ekipi Juventusa Dušan Vlahović utakmicu je počeo sa klupe za rezerve, a u igru je ušao u 68. minutu. U ekipi Fiorentine nije bilo srpskog reprezentativca Nikole Milenkovića, koji je bio na klupi za rezerve.

Juventus se nalazi na drugom mestu na tabeli sa 26 bodova. "Stara dama" će u narednom kolu na svom terenu igrati sa Kaljarijem. Fiorentina se posle trećeg uzastopnog poraza u Seriji A nalazi na osmoj poziciji sa 17 bodova, a u narednom kolu dočekaće Bolonju.

Fudbaleri Monce su ranije danas u gostima pobedili Veronu 3:1, dok je Kaljari na svom terenu bio bolji od Đenove 2:1. Roma je u Rimu pobedila Leće 2:1.