Vojvodina ispustila pobedu na Banovom brdu, Novi Pazar odneo veliki bod iz Bačke Topole!

30.10.2023

00:44

0

Novosađani vodili 2:0 protiv Čukaričkog, ali su na kraju morali da se zadovolje podelom bodova

Detalj sa meča Čukaričkog i Vojvodine - Copyright MN Press

Fudbaleri Čukaričkog odigrali su nerešeno 2:2 (1:2) sa ekipom Vojvodine u utakmici 13. kola Superlige Srbije.

Golove za domaći tim postigli su Stefan Kovač u 36. minutu i Luter Sing u 85. minutu. Za Vojvodinu precizni su bili Dejan Zukić u 13. minutu i Aleksa Vukanović u 16. minutu.

U narednom kolu Čukarički dočekuje ekipu TSC-a, dok Vojvodina u Novom Sadu dočekuje fudbalere Železničara iz Pančeva.

Fudbaleri TSC-a remizirali su sa ekipom Novog Pazara 1:1 (0:0) na domaćem terenu. Jedini gol za domaći tim postigao je u 83. minutu Uroš Milovanović, dok je za goste precizan bio Uroš Lazić u 55. minutu.

U 14. kolu Superlige Srbije, fudbaleri Novog Pazara na svom terenu odigraće utakmicu sa ekipom Partizana.