Nikolić u prvom kontaktu duplira vođstvo Partizana i na kraju stavlja pečat na ubedljivu pobedu u Kragujevcu (VIDEO)

0

Autor: D. P.

Crno-beli igraju kao preporođeni

Copyright printscreen

Nemanja Nikolić igra kao preporođen ove jeseni, jer iako ulazi u igru uglavnom tokom drugog poluvremena svaki njegov nastup bio je zlata vredan za Partizan i obeležen golom ili asistencijom.

Za svega 40 sekundi igre, kod prvog kontakta sa loptom duplirao je vođstvo crno-belih protiv ekipe Radničkog.

Igrao se 63. minut kada je Menig svoju akciju po levom kriulu završio centaršutem u srce kaznenog prostora.

Lopta je pogodila usamljenog Nikolića nakon što je preletela jednog štopera domaćih tako da Leković nije imao velike šanse da spreči drugi gol.

Vrlo brzo posle toga Partizan je ponovo pronašao put do mreže, ali je sudija Novak Simović morao da poništi gol Saldanje zbog ofsajda.

U 81. minutu, međutim, nije bilo dileme! Severina je po desnoj strani sve uradio, dobro šutirao, njegov udarac završio je na stativi, ali je odbitak pao na stopalo Saldanje kome sa peterca nije bilo teško da pogodi za 3:0.

Konačnih 4:0 postavio je Nikolić u 87. minutu na asistenciju mladog Marka Stjepanovića.