Partizanova prva prava akcija donela rezultat: Kalulu razgalio srca "grobara" na "Čika Dači" (VIDEO)

25.10.2023

15:20

0

Autor: D. P.

Kalulu razlog za lepu i lošu vest

Copyright Printscreen/TV Arena sport

Fudbaleri Partizana posle prvih 45 minuta na stadionu "Čika Dača" u Kragujevcu protiv ekipe Radničkog, vode rezultatom 1:0 golom Alda Kalulua u 34. minutu.

Bila je to prva prava akcija crno-belih i odmah je došlo do promene rezultata.

Sve je pokrenula jedna oduzeta lopta na sredini od strane centarfora Mateusa Saldanje.

Brazilac je još jednom pokazao veliku nesebičnost, jer je odmah proigrao mnogo bolje postavljenog Kalulula na desnoj strani.

Bivši igrač Liona odmah se sjurio ka golu i u pravom trenutku odabrao da šutira neodbranjivo za golmana domaćih Lekovića.

On se, međutim, povredio u 52. minutu. Umesto njega je u igru ušao Holanđanin Severina.