Kadeti Partizana slavili pobedu u večitom derbiju! Zvezda napadala, Bajramović pogađao!

14.10.2023

16:08

0

Autor: D. P.

Odličan meč na Teleoptiku

Copyright FK Partizan

Kadeti Partizana danas su pobedili vršnjake iz Crvene zvezde u prvom večitom derbiju ove sezone!

Crno-beli su slavili rezultatom 2:1 i to posle preokreta u drugom poluvremenu.

Poveli su gosti sa Marakane preko Uroša Đorđevića u 29. minutu. Na 1:1 postavio je rezervista Eldin Bajramović u 62. minutu, a isti igrač postavio je i konačni rezultat u 85. minutu.

Crno-beli su se u završnici utakmice grčevito borili da sačuvaju bod, ali su do tri stigli nakon kontre koju je odlično organizovao Dušan Makević.

Njegov pas kroz sredinu pronašao je Bajramovića u punom trku tako da mu nije bilo teško da na kraju plasira loptu pored Zvezdinog golmana Vuka Draškića. Odličan na golu Partizana bio je Vukašin Jovanović koji je "skinuo" nekoliko zicera večitom rivalu.