Živković "nije hteo", ali je ipak dao gol! Pogledajte kako je Srbin digao na noge "Tumbu" (VIDEO)

06.10.2023

07:40

0

PAOK je pitanje pobednika rešio tek u sudijskoj nadoknadi

Andrija Živković daje gol - Copyright Printscreen/paokfc.gr/nea

Fudbaleri PAOK-a su pobedili Ajntraht u utakmici drugog kola Lige konferencija rezultatom 2:1. Strelac vodećeg gola za grčki tim bio je reprezentativac Srbije, Andrija Živković. Nekadašnji fudbaler Partizana je u 28. minutu izveo slobodan udarac i postigao efektan gol. Izgleda da je želeo da centrira, ali je lopta ipak direktno otišla u gol, pošto je prevarila golmana nemačkog tima.

Gol možete da pogledate na ovom linku.

U drugom poluvremenu meča na "Tumbi", u 68. minutu Omar Marmuš je izjednačio, da bi u trećem minutu sudijske nadoknade Konstantinos Kulerakis postavio konačan rezultat.

Tako je grčki tim sada prvi na tabeli grupe u kojoj su još i finski HJK i Aberdin iz Škotske.