Porazi Vladimira Ivića i Veljka Paunovića u Čempionšipu

0

Autor: Milan Nastić

Reding izgubio od Brentforda 3:1, Votford od Hadersfilda sa 2:0

Copyright Profimedia.rs

Srpski treneri u Čempionšipu Vladimir Ivić i Veljko Paunović doživeli su poraze u 20. kolu Čempionišpu.

Brentford je pobedio Reding rezultatom 3:1, dok je Votfford izgubio od Hadersfilda sa 2:0, ali i pored ovih neuspeha, ali su i dalje u trci za plasman u Premijer ligi.

Reding, ekipu koju sa klupe predvodi Veljko Paunović meč je izgubila već posle pola sata igre, jer su domaćini imali prednost od 3:0. Do kraja meča, gosti su uspeli samo da ubalaže poraz golom Aluke u 64.minutu.

Slična situacija zadesila je i Votford, srpskog trenera Vladimira Ivića,koji su za nešto manje od 30 minuta primili dva gola od Hadersfilda, i već tada je odlučena utakmica, a taj rezultat je ostao i posle 90 minuta.

Reding je ovim porazom pao na osmu poziciju sa 33 boda, ali sa istim brojem kao i ekipe koje se nalaze u borbi za plasman u viši rang.

Votford je nešto boljoj poziciji, trenutno je peti sa 34 osvojena boda.