0

Autor: Milan Nastić

Bez pobednika na Velodromu 1:1

Copyright Profimedia.rs

Fudbaleri Remsa napravili su iznenađenje na Velodromu igrajući 1:1 sa favorizovanom Marsejom u 16.kolu francuskog prvenstva, a najzaslužniji za ovaj bod je golman gostujuće ekipe Predrag Rajković, koji je bio najbolje ocenjen igrač posle večerašnjeg duela.

Čuvar mreže srpske reprezentacije koji je u prvih 45 minuta nekoliko puta odlično intervenisao i pravo je čudo šta je sve uspeo da zaustavi.

U drugom poluvremenu je nastavio sa sjajnim odbranama, a posebno se istakao u 57.minutu kada su svi loptu videli u golu, ali Rajković je još jednom odlično intervenisao i na kraju je zasuženo dobio epitet najboljeg aktera na meču.

Što se tiče same utakmice Rems je poveo posle autogola Nagatome u 11.minutu, a Marsej je došao do izjednačenja u 45.minutu Tauvan, koji se na kraju ispostavio kao konačan rezultat.

Inače, posle skoro mesec dana zbog povredeu tim sa juga Francuske se vratio i srpski reprezentativac Nemanja Radonjić, koji je ušao u 85.minutu.

Rems se trenutno nalazi na 16.mestu sa 14 bodova, dok je Marsej na 4. sa 28 bodova.