Ekskluzivno na 24sedam, ludilo premijerligaškog popodneva u Londonu i Mančesteru! (VIDEO)

26.08.2023

23:36

0

Arsenal sa igračem više poklonio bod Fulamu, Notingem Forest nije odneo ništa sa Old Traforda, a vodio je 2:0

Copyright Profimedia

Ludo je bilo premijerligaško subotnje poslepodne, zbog londonskog derbija i Notingemovog gostovanja na „Teatru snove“ koje im se iz najlepše bajke pretvorilo u noćnu moru. A, kako je sve to izgledalo, možete ekskluzivno da pogledate u hajlajtsima na portalu 24sedam.

Arsenal je na „Emirejtsu“ dočekao Fulam i praktično mu poklonio dva gol i veliki bod - 2:2. Bili su gosti sa „Krejven kotidža“ unapred optisani pred dolazak u kuću gradskog rivala, koji mu je velikodušno poklonio vodeći gol tek što je krenuo sa centra, a potom i pogodak za izjednačenje u 87. minutu, i to u momentu kada su „tobdžije“ na terenu imale igrača više.

Još luđe bilo je u Mančesteru. „Đavoli“ su bili „pečeni“ za još jedno razočaravajuće izdanje pred svojim navijačima, pošto je Notingem Forest posle samo četiri minuta igre već vodio 2:0.

Ipak, Eriksen je brzim golom posle šokantnog starta ulio nadu domaćinu da može do preokreta, koji je bio izvestan posle izjednačujućeg gola Kazemira u 56. minutu i direktnog crvenog kartona za Vorela u 67. minutu.