Ekskluzivno na 24sedam: TSC – IMT, Traktoristi umalo sapleli i vicešampiona, hajlajtsi drame sa srećnim krajem za domaćina! (VIDEO)

26.08.2023

22:34

0

Izabranici Žarka Lazetića savladali debitanta u Superligi teže nego što se očekivalo

Fudbaleri TSC-a pobedili su na svom terenu ekipu IMT-a rezultatom 1:0 (0:0) u utakmici petog kola Superlige Srbije. Jedini gol na susretu za domaću ekipu postigao je Martin Mirčevski u 86. minutu.

Ekipa IMT-a imala je više prilika da dođe do gola, pogotovo u prvom poluvremenu. Sa druge strane, domaća ekipa je imala više loptu u svojim nogama i iz poseda pokušavala da dođe do pogotka, a jedan joj je poništen u 43. minutu zbog ofsajda.

Pogledajte hajlajtse, ekskluzivno na 24sedam, sa meča u Bačkoj Topoli.